Flower Fashion

Flower Fashion cz. I Obowiązujące, wiosenne i letnie trendy w kwiatach i modzie zostaną zaprezentowane na Międzynarodowym Pokazie Florystycznym Flower Fashion, który odbędzie się 24 kwietnia na Rynku Hurtowym w Broniszach.

Mistrzowie Florystyki Desiree Glasbergen z Holandii, Robert Miłkowski z Polski oraz utalentowani absolwenci Polskiej Szkoły Florystycznej z Poznania wykonają kompozycje oraz biżuterię kwiatową dobraną odpowiednio do koloru i fasonu kreacji, makijażu, charakteru osoby oraz okazji. Podczas pokazu modelki wystąpią w ubraniach pochodzących z kolekcji wiodących marek oraz w najmodniejszych sukniach ślubnych.

Osoby ceniące oryginalność z pewnością zaskoczy kwiatowa dekoracja motoru. Podczas pokazu floryści pokażą jak umiejętnie dobrać kompozycje kwiatowe do stroju i okazji, żeby osiągnąć harmonię i idealny efekt. W pierwszej części wiosennego pokazu zostaną zaprezentowane kompozycje kwiatowe na różne okazje, utrzymane w trendach proponowanych na wiosnę i lato 2008. W drugiej części floryści wykonają wiązanki ślubne i stroiki komunijne.

Tej wiosny obowiązuje spokój, prostota i minimalizm. W palecie kolorów dominują różne odcienie szarości, przeplecione elementami intensywnych żółci, róży czy pomarańczy. Kwiaty pełnią tej wiosny ważną rolę, ponieważ ożywiają monotonię dominującego koloru. Najmodniejsze są gerbery, narcyzy, nawłocie, jaskry, cantedeskie oraz hiacynty. Lato jest pełne intensywnych kolorów, wśród których przeważają odświeżające i wesołe niebieskości, pomarańcze, żółcie, zielenie, róże i czerwienie. Dominującym kwiatem jest róża, ale także konwalie, gloriozy, chabry oraz kraspedie.

Patronat medialny nad Flower Fashion cz. I objęli: ogólnopolski dziennik Echo Miasta, portal e-kobiety.pl, miesięcznik o tematyce ślubnej Młoda Para, dwumiesięcznik branżowy Nasz dom i Ogród – Flora, Radio VOX oraz stacja TVN Meteo.
Opiekunem medialnym są dwa programy TVP1 „Dzień dobry w sobotę” oraz „Kawa czy Herbata”.
Partnerem pokazu są: Polska Szkoła Florystyczna, Instytut Wizerunku Dobry Nastrój, Smithers – Oasis oraz salon sukien ślubnych Panna Młoda.

Druga część Międzynarodowego Pokazu Florystycznego FLOWER FASHION odbędzie się jesienią – (16 października 2008). Tematem będą kompozycje na Dzień Wszystkich Świętych, dekoracje adwentowe i bożonarodzeniowe.

Napisz swój komentarz!

Copyright © 2007-2008 ModnaModa.pl · All rights reserved · Designed by Theme Junkie
Powered by WordPress